فارسی العربیة
صفحه اصلی مقالات دروس خارج مجله کلام اسلامی تصاویر استفتائات اخبار قاموس المعارف ریحانة الأدب
گروه های خبری
آخرین اخبار
تأکید معظم له بر لزوم برخورد قاطع با متخلفان بازار کالا
آيت الله العظمی سبحاني بر برخورد قاطع قانوني با تخلفات، بکارگيري افراد پاکدست ، فرهنگ سازي مصرف صحيح و قيمت گذاري کالاها، تاکيد کردند.

آيت الله العظمی سبحانی، در دیدار اسفناني مدير کل تعزيرات حکومتي استان تهران که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، قيمت گذاري دولت بر کالاها و خدمات را در شرايط کنوني ضروری دانستند و گفتند:اين کار تکليف مردم را مشخص مي کند.

ایشان با بيان اينکه اکثر مردم حاضرند قانون را رعايت کنند؛ اما قانون را نمي دانند افزودند: در اين شرايط ،قيمت گذاري ضرورت است که اگر نباشد، نظام کار به هم مي خورد.

معظم له فرهنگي سازي مناسب رسانه اي در شرايط کنوني را درباره اينکه همه مردم کشور خانواده  واحد هستند و نبايد به خاطر چند ريال مايه اختلال زندگي مردم باشيم مهم برشمردند و افزودند: با فرهنگ سازي بسياري از مشکلات حل مي شود.

آیت الله سبحانی به کارگيري افراد عادل، فاضل و با تقوا را در مرزهاي کشور براي جلوگيري از واردات و صادرات غير قانوني باعث کاهش بسياري از مشکلات بيان کردند .

معظم له با اشاره به بلاتکليفي چند هزار خودروي وارداتي در گمرک افزودند: اين ها اگر مجوز دارند وارد و اگر ندارند برگردانده شوند، شنيدن اين اخبار در رسانه ها در دل مردم سستي ايجاد مي کند که نظام قاطع نيست.

ایشان  بر رعايت موازين شرع و اجراي قاطع و بدون تبعيض قانون در برخورد با تخلفات تاکيد کردند و گفتند: وقتي در جايي فساد پيدا مي شود، عموم جامعه را ناراحت و مردم را بدبين مي کند.

آيت الله سبحاني فرهنگ سازي مصرف صحيح و ترويج و دعوت مردم به صرفه جويي و اعتدال در مصرف را از طريق رسانه ها ، مهم ارزيابي کردند و در کاهش مشکلات موثر دانستند.